O firmie

O naszej firmie

W sercu Szczawna Zdroju, od 1995 roku, firma Usługi Geologiczne i Geodezyjne „GEOMETR” – A. Pierzchała Brudka nieprzerwanie dostarcza kompleksowe usługi geologiczno-inżynierskie, geotechniczne, hydrogeologiczne, geologii złożowej, geofizyki, ochrony środowiska oraz geodezji. Nasze korzenie sięgają daleko, a nasze doświadczenie i zaangażowanie stały się fundamentem, na którym zbudowaliśmy naszą renomę.

Misja Naszej Firmy

Naszym celem jest świadczenie usług najwyższej jakości, opartych na rzetelnych badaniach i kompleksowych analizach geologicznych i geodezyjnych. Pragniemy być nie tylko ekspertem w branży, ale również partnerem, który aktywnie wspiera klientów w realizacji ich projektów.

Ekspertyza i Profesjonalizm

W 2003 roku staliśmy się oficjalnie częścią życia gospodarczego Wałbrzycha, wpisując się do ewidencji pod numerem 25125. Nasza kadra inżynieryjno-techniczna to zespół posiadający nie tylko wymagane uprawnienia prawnicze, ale także bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje zawodowe. To dzięki nim jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

28

Lat na rynku

500+

Zadowolonych klientów

200

Zrealizowanych projektów

Innowacje i Współpraca:

W Geometr, nieustannie inwestujemy w nowoczesny sprzęt badawczy i utrzymujemy ścisłą współpracę z instytucjami naukowymi oraz ekspertami branżowymi. Nasza zdolność do uczestnictwa w dużych projektach budowlanych i obsługi odkrywkowych zakładów górniczych jest efektem zdobytego doświadczenia w kraju i za granicą.

Odpowiedzialność i Bezpieczeństwo

Nasza działalność jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej i zawodowej w PZU S.A., co potwierdza nasze zobowiązanie do bezpieczeństwa i solidności w realizacji powierzonych nam zadań.
Geometr to więcej niż firma geologiczno-geodezyjna – to partner, który gwarantuje profesjonalizm, zaufanie i pełne zaangażowanie w każdy projekt.