Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala nam zmierzyć się z szerokim wachlarzem zadań

Rzetelność

Naszą nieustannie poszerzaną wiedzę i umiejętności wspieramy nowoczesnym sprzętem

Gwarancja

Geologia i geodezja pod naszym szyldem to gwarancja , jakość oraz konkurencyjna cena

O nas

Działalność firmy Usługi Geologiczne i Geodezyjne "GEOMETR" - A. Pierzchała Brudka, obecnie z siedzibą w Szczawnie Zdroju, w różnych formach organizacyjnych zapoczątkowana została w 1995 roku a do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Wałbrzycha została wpisana w 2003 roku pod numerem 25125.

W ramach swojej działalności oferujemy pełen zakres usług geologiczno-inżynierskich, geotechnicznych, hydrogeologicznych, geologii złożowej, geofizyki, ochrony środowiska oraz geodezji. Sporządzamy kompleksowe projekty, ekspertyzy, opinie, dokumentacje, operaty, raporty zarówno w języku polskim jak i angielskim. Wszystkie opracowania wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa geologicznego i górniczego, prawa budowlanego, Polskich Norm oraz wymogów Unii Europejskiej.

Nasza kadra inżynieryjno-techniczna posiada wymagane przepisami prawa uprawnienia, bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje zawodowe. Zdobyte w kraju i zagranicą doświadczenie pozwala uczestniczyć nam w dużych realizacjach budowlanych, a także obsługiwać pod względem geologiczno-mierniczym odkrywkowe zakłady górnicze.

Współpracujemy z instytucjami naukowymi oraz uznanymi ekspertami z zakresu geologii, budownictwa i górnictwa oraz inżynierii środowiska. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do badań polowych z odpowiednimi świadectwami legalizacyjnymi oraz pełną dyspozycyjnością do prowadzenia badań na terenie kraju i zagranicą.

Nasza działalność ubezpieczona jest od odpowiedzialności cywilnej i zawodowej w PZU S.A.